Heliotherma - tepelná čerpadla, s. r. o.
Napište nám e-mail
Přímětice 695, 669 04 Znojmo
Tato stránka bude správně› zobrazena pouze v moderním vizuálním prohlíľeči, který bohuľel nepouľíváte.


Tepelná čerpadla

HELIOTHERM

HELIOTHERM je špičkový výrobce topné techniky. To je výsledek dlouholetého pracovního vývoje a inovace, která se vyplácí tím, že se s HELIOTHERM výrobky s určitostí počítá na evropském trhu.

Tyto výrobky dokázali již mnohokrát absolutní spolehlivost a šetrnost v mnoha různých zkušebních institucích.
Zpracování

Tepelná čerpadla HELIOTHERM nemají žádné šroubové spoje, ale vše je spojeno pájením natvrdo. Levné šroubové spoje často neobstojí kvůli nezbytnému chvění tepelného čerpadla a právě proto v našich výrobcích nenajdete šroubové spoje žádné. Je zde absolutní těsnost, která je zárukou provozní jistoty, úspornosti a obzvlášť dobrých vlastností tepelných čerpadel HELIOTHERM


Vysokou kvalitou letovacích spojů a vyřazení spojů šroubových se Heliotherm dostal na vysokou provozní jistotu.
Kvalita

HELIOTHERM tepelná čerpadla mají mezinárodní značku kvality v Německu, Rakousku, Švýcarsku odzkoušenou DACH zkušebním centrem. Naše centrála je v Tyrolsku což je rakouský výrobce. Pečlivost, poradenství, plánování, výroba, tak jako jistota kvality nám stále zvyšují úroveň.


Plášť

Úspora místa, tichý provoz, sympatický vzhled a přehledná konfigurace stavby částí, byly rozvojem řešeny do posledního puntíku. Masivní základní rám je opláštěn a vyplněn nopovou, pyramidovou, protizvukovou izolací.


Moderní konstrukce Heliotherm
DSG - opláštění ukázáno
na 3D - simulaci


Precizní realizace designu
výroby opláštění.
Scroll-Technologie

Heliotherm patří mezi přední uživatele v široké Evropě ve využití Scroll technologie u tepelných čerpadel. Dlouhá léta zkušeností se Scroll kompresory ovlivněné také DSI-technikou, která není jen pro nízké provozní náklady, ale stará se také o absolutně klidný a jistý chod kompresoru.
Kvalitní management

Před rozvozem všech tepelných čerpadel se provádí rozsáhlé zkoušky. Dobová zkouška, PC-řízení, sto simulací a od pracovníků provedeno měření k provozní jistotě.

Namátková zkouška měření automatizovaného programu zvýší doplňkovou standardní kvalitu.